naglowek naszerekodzielo

Płatności i dostawy

METODY PŁATNOŚCI

Przelewy24
system szybkich płatność online

Przelewy24 to system szybkich płatności online. System umożliwia pełną automatyzację przyjmowania płatności i bezzwłoczną realizację zamówień. Płatności w Przelewy24 zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa potwierdzony certyfikatami. Marka Przelewy24 należy do spółki PayPro S.A. działającej na rynku fonansowym od 2010 r., jest instytucją płatniczą nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Payeye
innowacyjne  płatność online

e-payeye to usługa innowacyjnych inteligentnych płatności od PayEye, która pozwala na ekspresową finalizację transakcji, dzięki bezpiecznemu i automatycznemu podstawieniu danych za użytkownika – bez wypełniania żmudnych formularzy i rejestracji w sklepie. Płatności można dokonać w każdym miejscu na stronie sklepu – wystarczy wybrać z poziomu telefonu lub zeskanować z poziomu komputera dedykowany widget, by zrealizować płatność w mgnieniu oka.

Standardowy przelew bankowy

Płatności na nasze konto można dokonać również za pomocą standardowych przelewów bankowych. Do realizacji zamówienia przystępujemy po zaksięgowaniu środków na naszym koncie.

Środki wpłacane za pośrednictwem Tpay  trafiają na nasze konto po kilku – kilkunastu minutach. Płatności dokonane za pomocą standardowych przelewów najczęściej trafiają na nasze konto na następny dzień. Jeżeli zależy ci na czasie płać za pomocą szybkich płatności Tpay.

Pobranie – płatność przy odbiorze

Pobranie to dokonanie płatności za zakupiony towar przy odbiorze.
W przypadku wysyłki kurierskiej trzeba zapłacić kurierowi gotówką. W przypadku odbioru przesyłki w Paczkomacie można płacić kartą lub BLIK-iem. Gotówką tylko w oddziałach Inpost.

KOSZTY I CZAS DOSTAWY

12,00 zł
Czas dostawy:
1 – 2 dni robocze

Paczkomaty Inpost przedpłata

Paczkomaty Inpost to system automatycznych skrytek pocztowych do nadawania i odbierania paczek i innych przesyłek. Ponad 9 000 automatów rozlokowanych jest w ponad tysiącu polskich miejscowości. Czynne są 24 godziny na dobę. Maksymalne wymiary paczek: 410 x 380 x 640 mm, maksymalna waga: 25 kg

16,00 zł
Czas dostawy:
1 – 2 dni robocze

Paczkomaty Inpost płatność przy odbiorze

Paczkomaty Inpost umożliwiają odbiór paczek i dokonanie płatności przy odbiorze. Płacić można za przesyłki kartą, BLIKiem lub przelewm (PayByLink).  Dzięki aplikacji mobilnej, którą można zainstalować na smartfonie, przesyłkę można odebrać otwierając zdalnie skrzynkę z  paczkę,